Aktualności

 • UCZNIOWIE JAK ZAWSZE: nieza_WODNI!

  Ponad 130 uczniów szkół podstawowych z terenu gmin: Prószków, Komprachcice, Dąbrowa i Krapkowice wzięło udział w kolejnej edycji imprezy sportowo-integracyjnej, której organizatorem był Związek Gminy PROKADO. Osią wydarzenia, które odbyło się 22 września 2017 r. były zawody pływackie oraz rozgrywki w piłkę siatkową i nożną. Reprezentacjom gmin kibicowali ich szkoleni koledzy i koleżanki - najciekawsze forma kibicowania również została doceniona przez pomysłodawców spotkania.

  02-10-2017
 • PROKADO - nieza_WODNI

  Po raz kolejny Związek Gmin PROKADO organizuje akcję adresowaną do uczniów szkół podstawowych gmin: Prószków, Komprachcice, Dąbrowa i Krapkowice, której celem jest promowanie zdrowego stylu życia oraz celów statutowych Związku. W tym roku turniej, podczas którego uczestników czekają zawody pływackie oraz rozgrywki piłkarskie odbędzie się 22 września na krapkowickiej pływalni "Delfin" oraz w kompleksie sportowym, położonym w jej bezpośrednim otoczeniu. 

  19-06-2017
 • domecko.jpeg

  Fontanny PROKADO już w szkołach

  Osiem szkół z terenu czterech gmin otrzymało od Związku Gmin PROKADO noworoczne prezenty – fontanny wody pitnej, popularnie nazywane „poidełkami”. Urządzenia serwujące nieodpłatnie zdrową i dobrą wodę dostarczaną przez Związek Gmin PROKADO szybko zostały docenione przez uczniów.

  18-01-2017
 • Fontanny wody pitnej w szkołach

  W grudniu 2016 r. rozpoczęła się akcja, której inicjatorem i fundatorem jest Związek Gmin PROKADO. Na terenie gmin wchodzących w struktury Związku Gmin PROKADO, tj. w Prószkowie, Komprachcicach, Krapkowicach i Dąbrowie, w wybranych szkołach zamontowane zostały urządzenia, szybko nazwane przez uczniów „poidełkami”.

  29-12-2016
Wszystkie aktualności